COM_CONTENT_CATEGORY
COM_CONTENT_ARTICLE_HITS

امام جمعه شهرستان بیرجند گفت: در حال حاضر هیچ کس ناراحتی و دلخوری ندارم تنها ناراحتی و دلخوری من ناراحتی محرومان هستند.

حجت الاسلام والمسلمین علی رضایی بیرجندی شامگاه پنج شنبه(5 مرداد96) در مراسم تکریم و سپاس اصحاب فرهنگ و هنر استان از امام جمعه بیرجند برگزارشد اظهار داشت: متاسفانه در کشور و به طبع آن در استان، جمع محرومی وجود دارد که باید به آنها رسیدگی شود و درد است که محرومی در استان وجود داشته باشد.

وی بیان کرد: خداوند را شاکر هستم که شهرو استان ما این چنین انسان‌ها با روح‌های پاک وجود دارد و همه اینها عشق و زیبایی هستند که از این بابت خداوند را شاکر هستم.

وی افزود: محور معارف دین رشد است و در این راستا باید حرکت کنیم و امیدوارم خداوند به همه ما توفیق بدهد که با کرامت باشیم.

امام جمعه شهرستان بیرجند بیان کرد: هر کار و اقدامی در این مدت در شهرستان بیرجند و استان انجام داده ام از روی وظیفه و دینی وطنی که به این آب و خاک داشته ام بوده است.

وی ادامه داد: اگر کار خوبی در شهر و استان در این مدت انجام گرفته است متعلق به شهدا، بزرگان، روحانیون که از گذشته تاکنون این زمینه‌سازی‌ها را فراهم کرده اند بوده است.

رضایی با اشاره به انتخابش به عنوان امام جمعه بیرجند، بیان کرد: در ابتدا مقرر شده بود تنها سه سال در شهرستان بیرجند خدمتگزار مردم باشیم اما لطف و همراهی مردم سبب شد این مسئولیت به 8 سال به طول انجامید.

وی با اشاره به اینکه بیرجند در قلب و جان من جای دارد و لحظه‌ای  پس از رفتن استان را رها نخواهم کرد، افزود: در حال حاضر به عنوان یک سرباز کوچک نظام تصمیم گرفته ام به مرکز کشور برگردم و ادامه خدمت خود را در آنجا به مسائل دینی و فرهنگی بپردازم.

 امام جمعه شهرستان بیرجند با اشاره به اینکه هیچ ناراحتی از استان ندارم گفت: در حال حاضر هیچ کس ناراحتی و دلخوری ندارم تنها ناراحتی و دلخوری من ناراحتی محرومان هستند که متاسفانه در کشور و به تبع آن در استان جمع محرومی وجود دارد که باید به آنها رسیدگی شود و درد است که محرومی در استان وجود داشته باشد.