COM_CONTENT_CATEGORY
COM_CONTENT_ARTICLE_HITS

امام جمعه بیرجند:

در انتخابات به افرادی اصلح رای دهیم که در راستای کارآمدی و رشد نظام فعالیت کنند

امام جمعه شهرستان بیرجند تاکید کرد: در انتخابات ما باید به افرادی اصلح رای دهیم که در زمینه کارآمدی و رشد نظام فعالیت کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی رضایی‌بیرجندی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه بیرجند اظهار داشت: متأسفانه بعضی از دشمنان شورای نگهبان را مورد هجوم قرار داده‌اند درحالی که اگر شورای نگهبان نباشد در کشور، هرج و مرج به‌وجود خواهد آمد.

وی افزود: تبلیغ‌کردن هیچ مانعی ندارد اما نباید مشروط شود و کاندید‌اها یکدیگر را بکوبند و تخریب کنند آن هم در شرایطی که دشمنان اسلام به‌دنبال تفرقه در بین مسلمانان هستند.

قائم‌مقام نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی بیان کرد: امروزه دشمنان اسلام به‌دنبال نفاق در انتخابات هستند و ما باید قانون‌مدارانه و با حفظ امانت‌داری به وظیفه خود عمل کنیم و اجازه ندهیم در کشور نفاق به وجود بیاید.

رضایی اظهار داشت: امام خمینی‌(ره) شرکت در امور سیاسی و انتخابات را وظیفه می‌دانستند و خواستار حضور حداکثری مردم در انتخابات بودند. در انتخابات ما باید به افرادی اصلح رای دهیم که در زمینه کارآمدی و رشد نظام فعالیت کنند.

وی با اشاره به ویژگی‌های یک نماینده بر‌تر گفت: نماینده باید قانون‌گذار خوبی باشد و متدین، وارسته، دشمن‌شناس و ناظری قوی باشد و وعده وعیدهای خالی ندهد و به فکر محرومین باشد.

قائم‌مقام نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: باید انتخاباتی خوب و در مسیر پاسداشت اندیشه‌های امام راحل صورت گیرد. کسانی که ادعای دین‌داری می‌کنند و به اندیشه‌های امام (ره) نزدیک هستند با یکدیگر کنار بیایند تا در کنار هم انتخاب اصلح داشته باشیم.

انتهای پیام/